- DZIEŃ RODZINY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ -

Procent rozbitych rodzin pikuje w górę. Rozwody przestały szokować. Zdrady są na porządku dziennym. Przemoc domowa. Młodociani przestępcy.

Wszystko wskazuje na to, ze szatan za jeden z głównych celów swojego działania wybrał rodzinę. Cóż, miał lata na opracowanie takiej strategii kuszenia, aby była skuteczna. I niestety, ale zniszczenia, jakich dokonuje są porażające... Instytucja rodziny cierpi bardziej niż kiedykolwiek. 

Dlatego tym bardziej doceniamy i dziękujemy Bogu, że chroni nas i nasze dzieci w tych trudnych czasach. Naszym gorącym pragnieniem i modlitwą jest, aby to On był najważniejszym członkiem naszych rodzin, aby w naszych twarzach odbijało się nie światło z monitorów komputerów, czy komórek, ale Jego miłość. Wierzymy, ze im bliżej będziemy Boga, tym bardziej bliscy będziemy sobie w naszych rodzinnych relacjach.

W dniu 03.06.2017 celebrowaliśmy Dzien Rodziny Chrześcijańskiej. Wierzymy, ze występ naszych najmłodszych cieszył nie tylko nasze oczy i uszy, ale przede wszystkim wielbił Boga- Stworzyciela rodziny.

Boże, dziękujemy Ci za nasze rodzinyCopyright by Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Pszczynie   |   ul. Sokoła 7, 43-200 Pszczyna